Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Koşulları Politikası

Beceri Kazandırma, Mesleki ve Teknik Eğitim Derneği sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası Beceri Kazandırma, Mesleki ve Teknik Eğitim Derneği tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.

Beceri Kazandırma, Mesleki ve Teknik Eğitim Derneği, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir Beceri Kazandırma, Mesleki ve Teknik Eğitim Derneği web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.

Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Beceri Kazandırma, Mesleki ve Teknik Eğitim Derneği web sitesini ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemediğiniz takdirde ne yapmanız gerektiği ve bilgilerin nasıl değiştirilebildiği anlatılmaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerlidir.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli;
Beceri Kazandırma, Mesleki ve Teknik Eğitim Derneği sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;
֍ Sizi elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek,
֍ Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,
֍ İstek, talep ve şikayetleri değerlendirmek.
Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması;
Beceri Kazandırma, Mesleki ve Teknik Eğitim Derneği, ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.

Bilgi Güvenliği;
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için kısıtlı erişime tabidir. Beceri Kazandırma, Mesleki ve Teknik Eğitim Derneği, bilgilerinin izni dışında üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmesini engellemek amacıyla hizmet aldığı firmalarla yaptığı sözleşmelere “gizlilik” maddesi koymaktadır.

Site Kullanım Şartları;
Beceri Kazandırma, Mesleki ve Teknik Eğitim Derneği web sitesini, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. Beceri Kazandırma, Mesleki ve Teknik Eğitim Derneği web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Politikamızdaki Değişiklikler;
Beceri Kazandırma, Mesleki ve Teknik Eğitim Derneği’nin, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

Bize Ulaşın;
Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, info@bmtder.com adresinden faydalanabilirsiniz. Beceri Kazandırma, Mesleki ve Teknik Eğitim Derneği bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır. Beceri Kazandırma, Mesleki ve Teknik Eğitim Derneği web sitesini (www.bmtder.com) ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

Copyright © Beceri Kazandırma, Mesleki ve Teknik Eğitim Derneği

Copyright © 2021 - bmtder.com
Beceri Kazanma, Mesleki ve Teknik Eğitim Derneği

SORUMLULUK REDDİ
Bu yayının içeriğinden yalnızca Beceri Kazandırma, Mesleki ve Teknik Eğitim Derneği sorumlu olup, herhangi bir şekilde AB'nin, Türkiye Cumhuriyeti'nin ve Dışişleri Bakanlığının, AB Başkanlığı'nın görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.